Autó tápfeszültség zavarszűrő M4101-12/24V
  1. Egyéb szerelési anyag
  1. Autó Motor Hajó
  2. Egyéb szerelési anyag
Cikkszám:
MHM41011224V
Raktáron
- 24V/12V konverter funkcióval
Csomagajánlatok
  • Részletek
Részletek
DC-DC átalakító - Az átalakító bemeneti feszültsége 12V vagy 24Volt is lehet, de a kimeneti feszültséget minden esetben 12Voltra konvertálja
M4101-12/24V zavarszűrő műszaki adatok
  • Működési feszültség: 12V - 24V
  • Átviteli áram: 2A
  • Maximális kimeneti teljesítmény: 24W
  • A DC-DC átalakító a kimeneti feszültséget 12V-ra korlátozza, még 24V-os rendszerekben is.