Automata hálózati feszültség stabilizátor 230V Kemot SER-1000W
Cikkszám:
MHMRZ3439-1000W
Nem rendelhető
Nem rendelhető
- Bemeneti feszültség tartomány: 150-270 VAC
- Max. terhelhetőség: 1000 Watt
Elfogyott! Átmenetileg nem rendelhető!
Csomagajánlatok
  • Részletek
  • Adatok
  • Használati útmutató
Részletek
Kemot SER-1000W 230 Voltos feszültség stabilizátor
  • Teljesítmény: 1000 W-os kapacitása elegendő számos háztartási vagy irodai eszköz ellátásához.
  • Egyszerű csatlakoztatás: Könnyen telepíthető és használható más elektromos berendezésekkel.
  • Számítógépek és egyéb IT eszközök
  • Háztartási készülékek, például hűtők és mosógépek
  • Audiovizuális berendezések, például televíziók vagy házimozi rendszerek
  • Elektromos szivattyúk, kis és közepes elektromos gépek
Kemot SER-1000W stabilizátor tulajdonságai:
Bemenet:
  • Feszültségtartomány: 150 - 270 V AC
  • Frekvencia: 50/60 Hz
Kimenet:
  • Feszültség: 230 V
  • Frekvencia: 50/60 Hz
  • Pontosság: ±8%
  • Kimeneti feszültség típusa: Egyfázisú
  • Max. terhellhetőség: 1000 Watt
Védelmi funkciók
  • Védelem túl magas és túl alacsony feszültség ellen
  • Védelem túlterhelés ellen
  • Védelem túlmelegedés ellen
  • Védelem rövidzár ellen
Késleltetés:
  • Nincs késleltetés / késleltetés: 180/6 másodperc
További paraméterek:
  • Transzformátor: Toroid C.R.G.O
  • Hatásfok: 98%
  • Működési hőmérséklet-tartomány: 0~40°C
  • Relatív páratartalom: 10%~90%
  • Tárolási hőmérséklet-tartomány: -15~45°C
  • Súly:  2,25 kg
  • Méretek: 117 x 197 x 90 mm
Adatok
Gyártó:
Kemot
Használati útmutató
Kemot SER-1000W 230V hálozati feszültség stabilizátor használati útmutató