Beépíthető 230V teljesítmény és motor fordulatszám szabályzó 4000 Watt SCR-230V-4000W-A
  1. Hobbi elektronika
  1. Műszaki cikkek
  2. Műszer, Szerszám, Alkatrész
  3. Hobbi elektronika
Cikkszám:
MHSCR230V4000WA
Raktáron
- Feszültség szabályozás: AC 10-230 Volt
- Maximális áramerősség: 20 Amper
- Digitális szabályzás 0-100%-ig potméterrel
Csomagajánlatok
  • Részletek
  • Használati útmutató
Részletek
SCR-230V-4000W-A Beépíthető 230V teljesítmény és motor fordulatszám szabályzó 4000 Watt
- Üzemi feszültség: 230 Volt
- Szabályzási feszültség: 10-230 Volt
- Szabályzás: 0-100 %, Potméterel
- Max. teljesítmény rövid idejű használathoz (max. 1 perc): 4000 Watt ohmikus fogyasztókhoz max. 3000W induktív fogyasztókhoz és motorokhoz
- Max. teljesítmény folyamatos használathoz: 3000 Watt ohmikus fogyasztókhoz max. 2000W induktív fogyasztókhoz és motorokhoz
- Triac-os kivitel.
- Méretek: Szabályzó: 85x55x38mm