Beépíthető 230V teljesítmény és motor fordulatszám szabályzó 4000 Watt SCR-230V-4000WLED
Cikkszám:
MHSCR230V4000WLED
Nem rendelhető
Nem rendelhető
- Feszültség szabályozás: AC 10-230 Volt
- Maximális áramerősség: 20 Amper
- LED kijelző
- Digitális szabályzás 0-100%-ig, 1%-os léptekben
Csomagajánlatok
  • Részletek
  • Használati útmutató
Részletek
SCR-230V-4000W Beépíthető 230V teljesítmény és motor fordulatszám szabályzó 4000 Watt
- Üzemi feszültség: 230 Volt
- Szabályzási feszültség: 10-230 Volt
- Szabályzás: 0-100 %, 1%-os léptekben
- LED kijelző
- Max. teljesítmény rövid idejű használathoz (max. 1 perc): 4000 Watt ohmikus fogyasztókhoz max. 3000W induktív fogyasztókhoz és motorokhoz
- Max. teljesítmény folyamatos használathoz: 3000 Watt ohmikus fogyasztókhoz max. 2000W induktív fogyasztókhoz és motorokhoz
- Triac-os kivitel.
- Méretek: Szabályzó: 85x62x36mm Vezérlő panel: 75x60 mm