Beépíthető dupla kijelzős 12 Voltos hőmérséklet kapcsoló -50 - +120 Cfok MG676B-12V
  1. Világítás és hőfok vezérlés
  1. Otthon, kert, hobbi
  2. Villamosság Villanyszerelés
  3. Világítás és hőfok vezérlés
Cikkszám:
MHMG676B-12V
Raktáron
Mennyiségi kedvezmény:
5  db
5
10  db
10
12 Voltos beépíthető kivitelű hőfokszabályzó, mellyel 12V max. 10 Amper áramfelvételű (2300 Watt) eszközöket vezérelhetünk a beállított hőmérséklet szerint. A dupla kijelzőnek köszönhetően a pillanatnyi és a beállított hőmérséklet is leolvasható.  Alkalmas hűtő és fűtő rendszerek vezérlésére is.
Állítható hőmérséklet tartomány: -50 - +120 Cfok
- Vízbe meríthető hőmérő
szonda 95 cm-es vezetékkel
Csomagajánlatok
  • Részletek
  • Használati útmutató
Részletek
MG676B-12V Dupla kijelzős beépíthető kivitelű 12 Voltos hőmérséklet kapcsoló -50 - +120 Cfok
  • Anyag: műanyag
  • Tápellátás: 12V DC
  • A relé (érintkezők) maximális terhelése: 10A / 250V - 20A / 12V
  • Hőmérséklet szabályozási tartomány: -50 és +120 Celsius fok között
  • Mérési felbontás: 0,1 Celsius fok
  • Mérési pontosság: 0,5% / + - 3 Celsius fok
  • A mérés frissítése: kb. 0,5 másodperc
  • Felső LCD kijelző: aktuális hőmérséklet (PV)
  • Alsó LCD kijelző: beállított hőmérséklet (SV)
  • LED jelzőlámpa
  • A hőmérő szenzor hossza: 95 cm
  • Vízálló NTC10K szonda
  • Méretek (szerelés nélkül): 7,9 cm x 4,3 cm x 2,6 cm
  • Szerelő keret szélessége: 3 mm