CL Audio Autó hangszóró 16,5 cm-es 1 utas hangszóró CL018165DC
  1. Autóhangszóró
  1. Autó Motor Hajó
  2. Autóhifi Multimédia
  3. Autóhangszóró
Cikkszám:
MHCL018165DC
Raktáron
- CL Audio 1 utas  autóhangszóró, 165 mm-es
- Max. teljesítmény: 120 Watt
- Frekvencia átvitel: 60-18 000 Hz
- Érzékenység: 90 dB
Az ár párban értendő!
Csomagajánlatok
  • Részletek
  • Adatok
Részletek
CL018165DC CL Audio Autó hangszóró 16,5 cm-es 1 utas hangszóró
  • Típus: 16 cm középsugárzó
  • Felépítés: 16 cm-es 1 utas hangszóró
  • Magassugárzó: -
  • Mélysugárzó: szivacs szél, cellulózpép membrán
  • RMS teljesítmény: 60 W
  • Csúcsteljesítmény: 120 W
  • Frekvenciamenet: 60-18.000 Hz
  • Impedancia: 4 Ω (Ohm)
  • Érzékenység: 90 dB / W (1m)
  • Egyéb: Rács nélkül
  • Méretek: beépítési átmérő: 145 mm, beépítési mélység: 60mm