Elektromos távirányítós kétszárnyú kapunyitó szett PNI MAB300-LR
  1. Kapunyitó szett
  1. Kaputelefon, Kapunyitó, Beléptető
  2. Elektromos kapunyitó
  3. Kapunyitó szett
Cikkszám:
MHMAB300LR
18
Raktáron
18
Kezdete: 2026.02.04   Vége: 2026.05.31
- 2 db távirányítóval,
- Tartozék infrasorompó, villogó, tartók, szerelődoboz, vezérlő elektronika és szerelési anyagok.
- Beállítható automatikus visszazárás
Csomagajánlatok
  • Részletek
  • Adatok
  • Használati útmutató
Részletek
PNI MAB300-LR Elektromos távirányítós kétszárnyú kapunyitó szett
Szárnyas kapu automatizálási rendszer
A szárnyaskapu nyitó szett két 40 W-os, 200 ford./perc maximális fordulatszámú motorral van felszerelve, amelyek maximum 200 kg tömegű és 2,5 méteres maximális hosszúságú kapukat képesek nyitni vagy zárni. A PNI MAB300-LR kapunyitó készlet tartalmazza a praktikus beléptetőrendszer üzembe helyezéséhez szükséges alapelemeket: vezérlőegységet, két dugattyús motort (maximum 300 mm-es kiterjesztés), két távirányítót, két fotocellát, figyelmeztető lámpát, stopgumit és a rögzítési kiegészítő készletet.
automatizare porti batante PNI MAB300LR
Kompatibilis eszközök
A kapu távirányítóról nyitható és zárható. A a kapunyitó rendszer támogatja más beléptető eszközök, például kártyás és kódzáras beléptetők vagy GSM és Wifi kapunyitók is csatlakoztatását is.  Opcionálisan a rendszer csatlakoztatható napelemes rendszerhez vagy 24 V-os tartalék akkumulátorhoz.
 GSM és WIFI kapu távirányítóinkat itt találod: GSM és Wifi kapunyitó
Bővíthetőség további távirányítókkal
Automatikus zárás időzítéssel
descriere imagine
Akadályészlelés
Abban az esetben, ha a nyitás vagy zárás során fellépő akadályt észlelünk, a kapuk leállnak.
Műszaki adatok:
A motor jellemzői:
Tápfeszültség 24V
Teljesítmény 40W x 2
Maximális teherbírás/ kapuszárny 200 kg
A kapuszárny maximális hossza 2,5 mx 2
A kar sebessége 1,6 cm/mp.
Motor fordulatszám 250 ford./perc
Vízálló Igen, IP55
Maximális üzemi nyúlás 300 mm
Távirányító funkciók:
Elem típusa  23A, 12V
méret 38 x 14 x 58 mm
Kommunikációs távolság kb. 50 méter
Frekvencia 433 MHz
A villogó lámpa jellemzői
Tápfeszültség 230V
Teljesítmény 1,5W
méret 90 x 80 x 140 mm
Fotocellák jellemzői
táplálás 12/24V
Kommunikációs távolság 10 m-ig
méret 75 x 30 x 50 mm