Elektromos ultrahangos nyest, patkány, egér riasztó MD12B-230V
Cikkszám:
MHMD12B-230V
Nem rendelhető
Nem rendelhető
 Ultrahangos kisállat riasztó nyest, patkány, egér és rovarok riasztására. Használata egyszerű, csak csatlakoztassa a 230V hálózati konnektorba.
- 80 m2 területre
- 20 - 150 KHz között bocsát ki ultrahangot
- Fix és váltakozó frekvencia valamint kapcsolható LED villódzó fény üzemmód
- 230 V hálózatról üzemeltethető
Elfogyott! Átmenetileg nem rendelhető!
Csomagajánlatok
  • Részletek
Részletek
MD12B-230V Elektromos ultrahangos nyest, patkány, egér riasztó
  • Anyaga: műanyag
  • Tápellátás: 230 Volt
  • Teljesítményfelvétel: 5W
  • Hangkibocsátás szöge: 180 fok
  • Hangfrekvencia: 20–150 kHz