Fémházas, beépíthető, ipari tápegység 230/12 V 10 Amper M55004-12
  1. Fémházas Ipari tápegységek
  1. Műszaki cikkek
  2. Napelem Tápegység Inverter Akkumulátor
  3. Fémházas Ipari tápegységek
Cikkszám:
MHM55004-12
Rendelhető
- Beépíthető stabil ipari tápegység
- Kapcsoló üzemű
- Árnyékoló fémház
- Rövidzár, túlfeszültség és hőmegfutás elleni védelem
- Alkalmazható LED világítás és biztonságtechnikai rendszerek üzemeltetéséhez is
Csomagajánlatok
  • Részletek
Részletek
M55004-12 Fémházas, beépíthető, ipari tápegység 230/12 V 10 Amper
  • Kapcsoló üzemű
  • Árnyékoló fémház
  • Bemeneti feszültség:    110V-230V AC (50/60Hz)
  • Kimeneti feszültség:    12V DC
  • Max. kimeneti áram:    10A
  • Max. teljesítmény:    120W
  • Méret:    184 x 49 x 24 mm