Feszültség átalakító konverter 230V/110V MRT-2000W
  1. 230/110 V átalakítók
  1. Műszaki cikkek
  2. Napelem Tápegység Inverter Akkumulátor
  3. 230/110 V átalakítók
Cikkszám:
MHMMRT2000W
Raktáron
- max. 2000 W terhelhetőség
- asztali, masszív, fémházas kivitel
- amerikai játékokhoz, háztartási és barkácsgépekhez, egyéb elektronikai eszközökhöz is ajánlott
- méret: 25x15x18,5 cm
- termék súlya: 12 kg
- Kétirányú konvertálás: 230/110V és 110/230V
Csomagajánlatok
  • Részletek
  • Adatok
  • Használati útmutató
Részletek
MRT-2000W Feszültség átalakító konverter 230V/110V
Feszültségátalakító, amely két irányban is működik. A váltakozó feszültséget - 230 V-ról 110 V-ra csökkenti vagy feszültséget 110 V-ról 230 V-ra növeli. A termék kompakt szerkezetű és teljesen hordozható. Az átalakító előlapján két 110V - 230V aljzat, valamint egy készülékkapcsoló található.
Az átalakítóval a feszültség 230 V-ról 110 V-ra, valamint 110 V-ról 230 V-ra változtatható. Ezenkívül kis méretének és súlyának köszönhetően az átalakító bármilyen utazótáskába elfér. A készülék akkor hasznos, ha például lejátszókat, töltőket, borotvákat, táblagépeket, telefonokat szeretnénk táplálni olyan európai országokból, mint például Lengyelország, Németország, Csehország, stb. az USA-ban, Mexikóban, Kanadában vagy Japánban, vagy fordítva.
A legmagasabb szintű biztonság érdekében biztosítékokat helyeztek be az átalakítóba. A készülékben felhasznált kiváló minőségű anyagok tartósságot és stabilitást biztosítanak hosszú éveken át. Ne felejtse el megfelelően beállítani a kapcsolót a megfelelő bemeneti feszültségre (110 V vagy 230 V), a tervezett felhasználástól függően.
MRT-2000W 230/110V -110V/230V átalakító műszaki adatok
  • Bemenet: AC 230V / AC 110V
  • Kimenet: AC 110V / AC 230V
  • Maximum terhelhetőség: 2000W
  • Kapcsoló: BE/KI
  • Bemeneti feszültségváltó kapcsoló: AC 110V - AC 230V
  • Kimenetek száma: 1 x 110V, 1 x 230V
  • Méretek: 250 x 150 x 185 mm
Adatok
Teljesítmény:
2000W