Feszültségátalakító, Szinusz inverter 12/230V 1500/3000 Watt VP3000N-12V-SINUS
Cikkszám:
MHVP3000N12VSINUS
Nem vásárolható!
- 1500/3000 Watt teljesítmény
- Túlmelegedés, Túlterhelés, Akkulemerülés védelemmel
- Valós szinusz
kimenet
Csomagajánlatok
  • Részletek
  • Használati útmutató
Részletek
Ajánlott felhasználási helyek :
  • Autók, hajók, lakókocsikban 230 Voltos készülékek működtetésére akkumulátorról
  • Tanyákon, hétvégi házakban 230 Volt hálózati feszültség pótlására
  • Lakásokban, családi házakban, irodákban áramszünet esetére
Ajánlott készülék kategóriák, melyhez használható :
  • Kiesebb hűtőkhöz
  • Szivattyúk, Fúrógép, sarokköszörű és egyéb munkagépekhez ( kb. 1000-1200 Wattig )
  • Hajszárító, hajsütővas, borotvához
  • Telefonok, Okostelefon, Tabletek töltésére
  • Laptop, notebook töltésre
  • MP3 lejátszó, Zenelejátszók, hifik működtetésére
  • Hagyományos és LED világításhoz
  • És egyéb elektronikai eszközökhöz max. 1500 Wattig
Miért tiszta szinusz hullám?
VP3000N szinusz inverter tulajdonságai:
  • Maximális teljesítmény (pillanatnyi):3000VA
  • Folyamatos teljesítmény:1500W
  • Akkumulátor feszültség:12V
  • Bemeneti feszültség:10,5-15,5V
  • Kimeneti feszültség:225-235V
  • Kimeneti feszültség frekvencia:50 Hz (+-2 Hz)
  • Hatékonyság teljes terhelésnél:92%
  • Feszültségcsökkenés védelmi küszöb:10,7 V (+-0,3 V)
  • Üzemhőmérséklet:-10-40°C
  • Méretek:342x201x94 mm