Feszültségátalakító, Szinusz inverter 12/230V 2000 Watt SP2000W-12V SINUS
  1. Feszültség átalakítók, Inverter
  1. Műszaki cikkek
  2. Napelem Tápegység Inverter Akkumulátor
  3. Feszültség átalakítók, Inverter
Cikkszám:
MHSP2000W12V
Videó
Raktáron
- 2000Watt folyamatos teljesítmény
- Túlmelegedés, Túlterhelés, Akkulemerülés védelemmel
- Valós szinusz
kimenet
Csomagajánlatok
  • Részletek
  • Adatok
  • Használati útmutató
  • Videó
Részletek
Ajánlott felhasználási helyek :
  • Autók, hajók, lakókocsikban 230 Voltos készülékek működtetésére akkumulátorról
  • Tanyákon, hétvégi házakban 230 Volt hálózati feszültség pótlására
  • Lakásokban, családi házakban, irodákban áramszünet esetére
Ajánlott készülék kategóriák, melyhez használható :
  • Kiesebb hűtőkhöz
  • Szivattyúk, Fúrógép, sarokköszörű és egyéb munkagépekhez ( kb. 1500-1600 Wattig )
  • Hajszárító, hajsütővas, borotvához
  • Telefonok, Okostelefon, Tabletek töltésére
  • Laptop, notebook töltésre
  • MP3 lejátszó, Zenelejátszók, hifik működtetésére
  • Hagyományos és LED világításhoz
  • És egyéb elektronikai eszközökhöz max. 2000 Wattig
Miért tiszta szinusz hullám?
Figyelmeztető visszajelző LED-ek
Alumínium ház, Túlmelegedés elleni védelem
SP2000W-12V szinusz inverter műszaki adatok
  • Bemeneti feszültség 12V DC
  • Kimeneti teljesítmény 2000W (folyamatos)
  • Kimeneti feszültség 230V AC
  • Frekvencia 50Hz/60Hz
  • Hatékonyság >88%
  • Kimeneti hullám: Tiszta szinusz hullám
  • Teljes harmonikus torzítás THDV ≤3% (100% lineáris terhelés)
  • Túlterhelés >120%
  • Védelmek :túlfeszültség, túlfeszültség,túlmelegedés, túlterhelés, rövidzárlat
  • Az akkumulátor ajánlott paraméterei :Típus Ólom-sav/lítium, Feszültség 12V
  • Maximális áram ≥150A
  • Alul/túl feszültség védelem 10V/15. 5V
  • Feszültség figyelmeztető szint 10.5V
  • Levágási szint (megszakítás) 9. 7 V-10. 2V
  • Helyreállítási szint 12.5V
  • Általános paraméterek
  • LED-jelzők Green, Red
  • Aktív hűtés : ventilátorokkal
  • Üzemhőmérséklet -26°C ~ +60°C
  • Munka páratartalom ≤90% (nem lecsapódó)
  • Méretek: 440 X 226 X 90 mm