Flexibilis napelem, félig hajlékony napelem GreenCell MPV02-100W
Cikkszám:
MHMPV02100W
Nem vásárolható!
- 12 Voltos akkukhoz, max. 100 Watt teljesítménnyel
Csomagajánlatok
  • Részletek
  • Adatok
Részletek
GreenCell MPV02-100W Flexibilis napelem, félig hajlékony napelem
 A rugalmas 100 W-os Green Cell napelem egy olyan termék, amelyet a legújabb technológiájú monokristályos cellák és ETFE anyagok felhasználásával hozták létre. Ezáltal a GC panelek ultrakönnyűek, vékonyak és mindenekelőtt rugalmasak a szokásos napelemekhez képest. Ennek köszönhetően rendkívül széles körű lehet alkalmazásuk, hajókra, lakóautók tetejére történő felszereléstől a kis otthoni napelemes rendszerek telepítéséig.
Rendkívül rugalmas megoldás
Több energia ugyanarról a felületről
Minőség és design
Kényelmes összeszerelés
Lehetséges felhasználások
GreenCell MPV02-100W flexibilis napelem műszaki adatok:
  • A cellák típusa:monokristályos
  • Hatékonyság: 20%
  • Méretek :1200mm x 540mm, vastagság 3mm
  • Üzemi hőmérséklet: -20 ° C és 60 ° C között
  • Maximális teljesítmény: 100W
  • Maximális áram: 5,56A
  • Teljesítménytűrés: ± 5%
  • Maximális feszültség: 18V
  • Rövidzárlati áram: 6.11A
  • Üresjárati max feszültsége: 21,6V
  • Külső héj anyaga: ETFE - Ethylen-Tetrafluorethylen
  • Csatlakozó típusa: MC4
A 100W napelem MMC4 csatlakozós kábellel van szerelve! A csatlakozó ellendarabja nem tartozék, de külön webáruházunkban megvásárolható!