Flexibilis napelem, félig hajlékony napelem MPVFLEX-100W
  1. Napelem, Solar akkutöltő
  1. Műszaki cikkek
  2. Napelem Tápegység Inverter Akkumulátor
  3. Napelem, Solar akkutöltő
Cikkszám:
MHMPVFLEX100W
12
Raktáron
12
Kezdete: 2026.04.13   Vége: 2026.06.28
- 12 Voltos akkukhoz, max. 100 Watt teljesítménnyel
Részletek
MPVFLEX Flexibilis napelem, félig hajlékony napelem
 A rugalmas 100 W-os MPVFLEX napelem egy olyan termék, amelyet a legújabb technológiájú monokristályos cellák és ETFE anyagok felhasználásával hozták létre. Ezáltal a panelek ultrakönnyűek, vékonyak és mindenekelőtt rugalmasak a szokásos napelemekhez képest. Ennek köszönhetően rendkívül széles körű lehet alkalmazásuk, hajókra, lakóautók tetejére történő felszereléstől a kis otthoni napelemes rendszerek telepítéséig.
Rendkívül rugalmas megoldás
Minőség és design
Kényelmes összeszerelés
Lehetséges felhasználások
MPVFLEX flexibilis napelem műszaki adatok:
  • Maximális feszültség kimenet : 22,46 Volt
  • Max. teljesítmény : 100 Watt
  • Maximális áram : 5,34 A
  • Rövidzárlati áram : 5,22 A
  • Napelem hatásfok: 22%
  • Védelem: IP65
  • Csatlakozás : MC4
  • Méret / Súly : 1080x540x4mm
Minőségi teszetek:
  • Elektromos szigetelés vizsgálata
  • A külső körülményekkel szembeni ellenállás vizsgálata
  • Hot-spot teszt
  • UV-ellenállási teszt
  • Hőmérsékletváltozással, jégesővel szembeni ellenállás vizsgálata
  • Nedvességállósági teszt
  • Állóképesség teszt
  • Mechanikus igénybevételteszt
A 100W napelem MC4 csatlakozós kábellel van szerelve! A csatlakozó ellendarabja nem tartozék, de külön webáruházunkban megvásárolható!