Gázolajos autós fűtés, diesel állófűtés rendszer PNI WB300-12V-5KW
  1. Állófűtés, Motor előmelegítés
  1. Autó Motor Hajó
  2. Autóelektronika
  3. Állófűtés, Motor előmelegítés
Cikkszám:
MHWB30012V5KW
Rendelhető
 Praktikus, könnyen telepíthető gázolajos fűtés autóba, lakókocsiba, hajóba, munkagépekbe vagy akár sátrakba, garázsokba stb. Az állófűtés beépített gázolajtartállyal rendelkezik. A fűtés gázolaj felhasználásával történik, de a működéshez szükséges egy 12V akkumulátor is.
- Fűtési teljesítmény: 5 KW
- Üzemanyag tartály : 5 liter
- LCD kijelzővel és távirányítóval
Csomagajánlatok
  • Részletek
  • Adatok
  • Használati útmutató
Részletek
PNI WB300-12V-5KW Gázolajos autós hajó lakókocsi fűtés, diesel állófűtés rendszer
  • Névleges feszültség 12V
  • Tápellátás Minimum 40A autó akkumulátor vagy 12V 10A hálózati adapter
  • Hőteljesítmény 5kW
  • LCD kijelző
  • Távirányítós vezérlés
  • Elektromos teljesítmény 10 - 50W
  • Fogyasztás 0,23 - 0,51 l / h
  • Üzemanyagtartály űrtartalom 5 l
  • Üzemi hőmérséklet -40 ~ +80°C