Intelligens automata akkumulátor töltő, csepptöltő 12-24 Volt Foxsur FBC122408D
Cikkszám:
MHMFBC122408D
Nem vásárolható!
-  Max. töltőáram 12 Volt / 8 Amper vagy 24 Volt / 8 Amper
- +10°C alatti és +28°C feletti automatán vezérelt töltés mód
- Regeneráló, Szulfátlanító funkció
- 4 különböző töltési mód
- ajánlott : 12 V 6-150 Ah vagy 24 V 6-100 Ah akkukhoz
- rövidzár, túláram és fordított polaritás védelemmel
Helyettesítő termék: Malatec FBC122408D
Csomagajánlatok
  • Részletek
Részletek
Foxsur FBC122408D 12/24 Voltos Intelligens automata akkumulátor töltő, csepptöltő
- névleges bemenő feszültség: 220-240 V
- névleges töltőfeszültség: 12V / 24 V DC
- max. töltőáram: 12 V / 8 A vagy 24 V / 4 A
- max. töltőfeszültség: 13.8 Volt
- Tölthető akkumulátor típusok: Savas ólom, AGM, Gél
- Töltési mód: Kisebb akku kb. 4-30 Ah, Nagyobb akku 30-150 Ah, AGM, Karbantartás mód