Nagyteljesítményű Feszültségátalakító inverter 12/230V 3000/6000 Watt Green Cell MGC12-3000W-12V
Cikkszám:
MHMGC123000W12V
Nem vásárolható!
- 3000/6000 Watt teljesítmény
- 2,1A USB töltő csatlakozóval
- Rövidzár, túlfeszültség, akkulemerülés védelemmel
Csomagajánlatok
  • Részletek
Részletek
Green Cell MGC12 12/230 Voltos 3000/6000 Wattos Feszültségátalakító inverter
Ajánlott felhasználási helyek:
  • Autók, hajók, lakókocsikban 230 Voltos készülékek működtetésére akkumulátorról
  • Tanyákon, hétvégi házakban 230 Volt hálózati feszültség pótlására
  • Lakásokban, családi házakban, irodákban áramszünet esetére
Ajánlott készülék kategóriák, melyhez használható:
  • Hűtőkhöz
  • Szivattyúk, Fúrógép, sarokköszörű és egyéb munkagépekhez (kb. 2000-2500 Wattig)
  • Hajszárító, hajsütővas, borotvához
  • Telefonok, Okostelefon, Tabletek töltésére
  • Laptop, notebook töltésre
  • MP3 lejátszó, Zenelejátszók, hifik működtetésére
  • Hagyományos és LED világításhoz
  • És egyéb elektronikai eszközökhöz max. 3000 Wattig
Green Cell MGC12 Feszültségátalakító inverter tulajdonságai:
  • folyamatos teljesítmény: 3000W
  • csúcsteljesítmény: 6000W
  • bemeneti feszültség: 12 DC
  • Kimeneti feszültség:  230V AC frekvencia: 50 Hz
  • kimeneti hullámforma: módosított  szinusz
  • Hatásfok : kb. 90%