Nagyteljesítményű feszültségátalakító, inverter, 12/230V 3000 Watt PNI H3000W-12V
  1. Feszültség átalakítók, Inverter
  1. Műszaki cikkek
  2. Napelem Tápegység Inverter Akkumulátor
  3. Feszültség átalakítók, Inverter
Cikkszám:
MHPNIH3000W12V
Videó
Raktáron
- 3000 Watt teljesítmény
- Túlmelegedés, Túlterhelés, Akkulemerülés védelemmel
Csomagajánlatok
  • Részletek
  • Adatok
  • Használati útmutató
  • Videó
Részletek
PNI H3000W-12V Feszültségátalakító inverter, 12/230V 3000 Watt, Módosított Szinusz
Ajánlott felhasználási helyek :
  • Autók, hajók, lakókocsikban 230 Voltos készülékek működtetésére akkumulátorról
  • Tanyákon, hétvégi házakban 230 Volt hálózati feszültség pótlására
  • Lakásokban, családi házakban, irodákban áramszünet esetére
Ajánlott készülék kategóriák, melyhez használható :
  • Hűtőkhöz
  • Szivattyúk, Fúrógép, sarokköszörű és egyéb munkagépekhez (kb. 2000 Wattig)
  • Hajszárító, hajsütővas, borotvához
  • Telefonok, Okostelefon, Tabletek töltésére
  • Laptop, notebook töltésre
  • MP3 lejátszó, Zenelejátszók, hifik működtetésére
  • Hagyományos és LED világításhoz
  • És egyéb elektronikai eszközökhöz max. 2000 Wattig
Figyelmeztető visszajelző LED-ek
00002
Alumínium ház, Túlmelegedés elleni védelem
PNI H3000W-12V Feszültségátalakító inverter bemutató videó:
A H3000W-12V inverter műszaki adatai:
Általános tulajdonságok
Teljesítmény 3000 W folyamatos
Bemeneti feszültség 12V DC
Kimeneti feszültség 230V AC
Frekvencia 50 Hz
Aktív hűtés Ventilátorral
méret 380 X 230 X 80 mm
Súly 3,728 g
Kábelhosszúság 55 cm
Kimeneti hullámforma Módosított szinusz
Üzemi hőmérséklet -26°C ~ +60°C
Riasztás és védelem
Túlterhelési figyelmeztetés Igen, LED-ek
Túlfeszültség figyelmeztetés Igen
Hővédelem Igen
Rövidzárlat elleni védelem Igen
Túltöltés elleni védelem Igen
Automatikus kikapcsolás feszültségcsökkenés esetén Igen
Kimeneti csatlakozók
230 V-os aljzat 2 db