Napelem Poly Solar MPV-POLY-100W
Cikkszám:
MHMPVPOLY100W
Nem rendelhető
Nem rendelhető
- 12 Voltos akkukhoz, max. 100 Watt teljesítménnyel.
Elfogyott! Átmenetileg nem rendelhető! Helyettesítő napelem típusok:
12V 180 Watt napelemes töltő szett töltésvezérlővel Poly Solar MPV-POLY-180W-PWM
12V 2X180 Watt napelemes töltő szett töltésvezérlővel Poly Solar MPV-POLY-360W-PWM
Napelem Poly Solar MPV-POLY-180W
Részletek
MPV-POLY-100W napelem modul műszaki adatok :
- Maximális feszültség kimenet : 18,36 Volt
- Max. teljesítmény : 100 Watt
- Maximális áram : 4,57 A
- Rövidzárlati áram : 6,1 A
- Fordított polaritás védelem egyenirányító diódával
- Csatlakozás : MMC4
- Méret : 1016x670x30x25 mm
A 100W napelem MMC4 csatlakozós kábellel van szerelve! A csatlakozó ellendarabja nem tartozék, de külön webáruházunkban megvásárolható!