Napelem Poly Solar MPV-POLY-180W
  1. Napelem, Solar akkutöltő
  1. Műszaki cikkek
  2. Napelem Tápegység Inverter Akkumulátor
  3. Napelem, Solar akkutöltő
Cikkszám:
MHMPVPOLY180W
Raktáron
- 12 Voltos akkukhoz, max. 180 Watt teljesítménnyel.
Részletek
MPV-POLY-180W napelem modul műszaki adatok :
- Maximális feszültség kimenet : 18,36 Volt
- Max. teljesítmény : 180 Watt
- Maximális áram : 9,8 A
- Rövidzárlati áram : 10,59 A
- Fordított polaritás védelem egyenirányító diódával
- Csatlakozás : MMC4
- Méret: 1480x670x35mm
- Súly: 9,8 kg
A 180W napelem MMC4 csatlakozós kábellel van szerelve! A csatlakozó ellendarabja nem tartozék, de külön webáruházunkban megvásárolható!