Napelem panel MPV-MONO-220W
Cikkszám:
MHMPVMONO220W
Napelem panel MPV-MONO-220W
Napelem panel MPV-MONO-220W
Napelem panel MPV-MONO-220W
Napelem panel MPV-MONO-220W
Napelem panel MPV-MONO-220W
Napelem panel MPV-MONO-220W
Napelem panel MPV-MONO-220W
Napelem panel MPV-MONO-220W
Napelem panel MPV-MONO-220W
Napelem panel MPV-MONO-220W
Napelem panel MPV-MONO-220W
Napelem panel MPV-MONO-220W
Napelem panel MPV-MONO-220W
Napelem panel MPV-MONO-220W
Nem rendelhető
Nem rendelhető
 Prémium Monokristályos Napelem Panel, ideális 12V akkukhoz, 220W teljesítménnyel. Masszív alumínium keret, 23,2% cella hatékonyság. Kitűnő választás hétvégi házakhoz, horgászathoz, kempingezéshez, hajók lakókocsik lakóautók akkumulátorainak töltésére is.
- 12 Voltos akkukhoz, max. 220 Watt teljesítménnyel.
- 23,2%-os hatásfok
Csomagajánlatok
  • Részletek
  • Használati útmutató
Részletek
Mono Solar 220W Monokristályos Napelem Panel – Hatékony és Sokoldalú Energiaforrás
Főbb Jellemzők:
  • Tartósság: A panel laminált EVA fóliával van bevonva, vízálló és ellenáll a külső körülményeknek
Műszaki adatok:
  • Maximális teljesítmény (Pmax): 220 W
  • Nyitott áramköri feszültség Voc: 24,19 V
  • Feszültség maximális teljesítménynél Vmp: 20.16 V
  • Áramerősség maximális teljesítménynél Imp: 9,92 A
  • Rövidzárlati áram Isc: 10,71 A
  • Modul hatékonysága: 22,2%
  • Napelem hatásfoka: 23,2%
  • Fordított polaritás védelem egyenirányító diódával
  • Csatlakozás : MMC4
  • Méretek: 1480x670x35 mm
  • Súly: 12,5 kg
Előnyök:
  • Magas hatékonyság: Több mint 23,2%-os cellakonverziós hatásfok.
  • Sokoldalúság: Különféle alkalmazásokhoz ideális
  • Időjárásállóság: Vízálló és ellenáll a szélsőséges körülményeknek
  • Hosszú élettartam: Minőségi anyagok és alapos tesztelés biztosítja a tartósságot
Mire használható ez a napelem panel?
  • 12V akkumulátorok töltése: Tökéletes választás 12V-os akkumulátorok hatékony töltéséhez, melyek energiaforrást biztosítanak világításhoz, kis elektromos eszközökhöz vagy szivattyúkhoz.
A 221W napelem MMC4 csatlakozós kábellel van szerelve! A csatlakozó ellendarabja nem tartozék, de külön webáruházunkban megvásárolható!