RENEGADE 2 csatornás autós erősítő  2X75W RXA550REN
  1. Autó erősítő
  1. Autó Motor Hajó
  2. Autóhifi Multimédia
  3. Autó erősítő
Cikkszám:
MHRXA550REN
Rendelhető
- Beépített állítható elektronikus hangváltó, highpassfilter, lowpassfilter
- Folyamatos teljesítmény: 2X75W RMS
- Maximális, kimeneti teljesítmény 550W
- 4 Ohm / 2 Ohm
Csomagajánlatok
  • Részletek
Részletek
RXA550REN RENEGADE 2 csatornás autós erősítő  2X75W
  • Típus: 2 csatornás
  • Termék leírás: MOSFET táp, Mono hidalható, RCA ki- és bemenet
  • Max. kimeneti teljesítmény: 2x150W MAX teljesítmény (4 Ohm), 2x275W MAX teljesítmény (2 Ohm), 1x550W MAX teljesítmény (4 Ohm)
  • Névleges RMS teljesítmény: 2x75W RMS teljesítmény (4 Ohm), 2x135W RMS teljesítmény (2 Ohm), 1x275W RMS teljesítmény (4 Ohm)
  • Jel-zaj viszony: > 90 dB (4 Ohm)
  • Frekvenciamenet: 10Hz ~ 40kHz (-3dB) Hz
  • Méretek: 220 x 48 x 250 mm