Teljesítményszabályzó, Fordulatszámszabályzó elektronika 230V 1500W MPC2000W
  1. Hobbi elektronika
  1. Műszaki cikkek
  2. Műszer, Szerszám, Alkatrész
  3. Hobbi elektronika
Cikkszám:
MHMMPC2000W
Raktáron
Mennyiségi kedvezmény:
5  db
5
10  db
10
 Panel kivitelű teljesítmény és fordulatszámszabályzó elektronika.
- Max. teljesítmény : 1500 Watt
- Feszültség : 230 Volt
Ajánlott egyfázisú, szénkefés motorokhoz fordulat, fűtésteljesítmény vagy fényerő szabályzáshoz
Csomagajánlatok
  • Részletek
  • Használati útmutató
Részletek
MCP200 Teljesítmény és Fordulatszámszabályzó elektronika 230V 1500Watt
  • Tápfeszültség: 230 V AC (AC)
  • Maximális pillanatnyi terhelhetőség: 2000W (legfeljebb 1 perc)
  • A vevő maximális teljesítménye: 1500W
  • Potenciométer beépített szabályozóval
  • Passzív hűtőborda
  • Méretek: 60 mm x 48 mm x 28 mm