Wifi Smart Infrapanel 700 W FKIR700WIFI
Cikkszám:
MHMFKIR700WIFI
Nem vásárolható!
- Falra szerelhető, így kis helyen is elfér.
- Fűtési teljesítménye 700 W.
- Okos telefon alkalmazással akár távolról is vezérelheti az otthoni WIFI környezetben.
- "Tuya Smart" alkalmazás
- Biztonságos használatot garantál, mivel túlmelegedés esetén automatikusan kikapcsol.
- A korszerű infra fűtőpanel készülék karbon kristállyal ellátott.
Csomagajánlatok
  • Részletek
Részletek
Az infrapanel egy 230V-os hálózati feszültséggel működő innovatív fűtési megoldás, amely minden hagyományos elektromos fűtőpanelnél magasabb hőérzet kialakítására képes. Az infrapanel elsősorban a szilárd testeket és a levegőben található részecskéket fűti fel elsőként, melyek később a szoba levegőhőmérsékletét hivatottak biztosítani. Az infrapanel működése közben a helyiségben található minden szerkezetet, falat, padlót felmelegít, ezek később hőtároló közegként funkcionálnak.
WIFI van
Fűtési fokozatok 700 W
Elhelyezhetőség fali
Termosztát elektronikus
Távirányító applikációval WiFi kapcsolaton keresztül
Túlmelegedés elleni védelem van
Tápkábel hossza 1,5 m
Tápellátás 230 V~ / 50 Hz