- Cápa uszony formájú AM/FM autórádió antenna
- Galamb szürke színben
- Kábel nélkül, meglévő antenna helyére csatlakoztatható
tetőbe építhető 80 cm hosszúságú autóantenna.
- kábelhossz : 200 cm
- Használható AM és FM sávokra
Várható szállítási idő: 2-10 munkanap
Szeretnéd kényelmesen, otthonodban átvenni a megrendelt terméket? Válaszd a házhoz szállítást és megrendelésedet mindössze 800-1200 Ft-ért vagy 60 000 Ft felett a GLS futárszolgálat ingyenesen házhoz szállítja.
BővebbenMegrendelésedet csak 990 Ft-os díjért vagy 20 000 Ft feletti rendelésnél ingyenesen átveheted 190 városában található, több, mint 600 Pick Pack Pont egyikében.
BővebbenVálaszd ki a Hozzád legközelebb található GLS CsomagPontra-ot, ahol kényelmesen, otthonodhoz közel, az általad választott időpontban veheted át megrendelt termékeidet.
Bővebben
- Cápa uszony formájú AM/FM autórádió antenna
- Galamb szürke színben
- Kábel nélkül, meglévő antenna helyére csatlakoztatható
A meglévő antennacsonkba csavarható antenna szár.
VW-Audi-Nissan-Opel szgk.hoz ajánlott, de használható szinte minden típushoz !
M6-os anya csatlakozás + M6, M5, M4-es apa adapterrel
Hossz : 24,5 cm
Beltéri autós TV antenna, beépített erősítővel.
Szélvédőre ragasztható, könnyen szerelhető kivitel.
Földi analóg és digitális DVB-T adások vételére is alkalmas.
Cápauszony álantenna ,öntapadós.
- Autó tető antenna
- Tőben hajlítható
- Antenna hossza : 41 cm
- Kábel hossza : 2 méter
Gépjárműveken, hajókon és egyéb helyeken használható, mágnesesen rögzíthető CB antenna. Magasságkorlátozás esetén alacsony mérete miatt ideális választás. Teljesítmény: 300 W, 50 Ohm.
Megnézem