- Motorkerékpár kormányra rögzíthető dupla nagyteljesítményű USB töltő beépített digitális voltérő és hőmérővel.
- Vízálló zárókupakokkal
- 2x2,1 Amper teljesítményű USB aljzat
- Piros színű LED kijelzővel
Autós szivargyújtóba csatlakoztatható 3 USB-s gyorstöltő, mely nem csak telefon, tablet és egyéb készülékek töltésére használható, hanem az akkumulátor állapotát is figyelemmel tarthatjuk vele.
- 3xUSB töltö 3,1 Amper max töltéssel
- Beépített akkumulátor voltmérő
- 12/24 Voltról is használható
Az SA 061 Autós USB gyors töltő egyidejűleg működteti és tölti az 5V USB és 12 V- 24 V- os készülékeket. 3 db USB telefon gyorstöltő kimenettel és 1 db 12-24 V kimenettel ellátott, hogy egyidejűleg 3 készüléket is tölteni tudjon és 1 db 12-24 V eszközt tudjon használni autójában.
Beépített Voltmérővel felszerelt és akkumulátor ellenőrző lehetőség is beépítésre került.
A 3 db USB kimenet 5V / 3,1 A, valamint 1 db 12- 24 V / 5 A maximum terhelést bír el.
Alkalmazható 12-24 V-os járművekben.
Az USB autós töltő elengedhetetlen a hosszú utazásokhoz.
Szivargyújtó aljzattal
Szeretnéd kényelmesen, otthonodban átvenni a megrendelt terméket? Válaszd a házhoz szállítást, és megrendelésedet mindössze 1390 Ft-ért, vagy 100 000 Ft felett a GLS futárszolgálat ingyenesen házhoz szállítja.
BővebbenMegrendelésedet 1050 Ft-ért, vagy 60 000 Ft feletti rendelésnél ingyenesen átveheted a 190 városban található, több mint 600 Pick Pack Pont egyikén.
BővebbenVálaszd ki a Hozzád legközelebb található GLS CsomagPont-ot 1190 Ft-ért, vagy GLS csomag automatát 1050 Ft-ért, ahol kényelmesen, otthonodhoz közel, a neked megfelelő időpontban veheted át megrendelésed. 60 000 Ft feletti rendelésnél a szállítás ingyenes.
Bővebben
- Motorkerékpár kormányra rögzíthető dupla nagyteljesítményű USB töltő beépített digitális voltérő és hőmérővel.
- Vízálló zárókupakokkal
- 2x2,1 Amper teljesítményű USB aljzat
- Piros színű LED kijelzővel
Autós szivargyújtó csatlakozó dugó nagyobb teljesítményű fogyasztókhoz.
- 10 Amperes terhelhetőség
- Forrasztható kivitel
- 12/24 Volt
Ennek a minőségi autós gyorstöltőnek köszönhetően USB - Type-C PD csatlakozón keresztül pillanatok alatt, nagymennyiségű energiát juttathat készüléke akkumulátorába. A gyári töltőtől, telefontöltőtől akár kétszer gyorsabb töltési sebesség érhető el.*
- Type-C PD 18W-os gyorstöltés
- USB csatlakozó
- Feszültség kijelzés
- Minőségi fém ház
- Diszkrét ezüst/fekete dizájn
- Motorkerékpár kormányra rögzíthető szivargyújtó aljzat
- Beépített 1 Amperes USB töltő csatlakozó
- Vízmentes zárókupakkal
- Motorkerékpár kormányra rögzíthető szivargyújtó aljzat
- Beépített 2 db 2,1 Amperes USB töltő csatlakozó
- Beépített Feszültségmérő
- Vízmentes zárókupakkal
- Tartozék szivargyújtóval
- Motorkerékpár kormányra rögzíthető szivargyújtó aljzat
- Beépített 2,1/1 Amperes dupla USB töltő csatlakozó
- Vízmentes zárókupakkal és kapcsolóval