Intelligens automata akkumulátor töltő és csepptöltő PNI C130-6/12/24V Li/AGM
  1. Akkumulátor töltő
  1. Autó Motor Hajó
  2. Autóelektronika
  3. Akkumulátor töltő
Cikkszám:
MHRDRC130
Raktáron
- Savas, AGM és Lítium akkumulátorokhoz is használható
- Akkumulátor teszt és feszültség elemzés
- Generátor teszt
- Töltőáram 6 és 12 Volt: 2A 4A 8A 12A
- Töltőáram 24 Volt: 1A 2A 4A 6A
- Téli töltés és regeneráló és karbantartó töltés mód
Csomagajánlatok
  • Részletek
  • Adatok
  • Használati útmutató
Részletek
Gyors és hatékony töltés
  • csepptöltés mód (ideális folyamatos akkumulátor töltéshez, akkuk üzemen kívüli tárolásához)
  • téli töltési mód ( +5°C alatt)
Töltő és egyenirányító PNI C120e
Akkumulátor analizátor
Töltő és egyenirányító PNI C120
Memória funkció
1. Csatlakoztassa a töltő bilincseit a jármű akkumulátorának kivezetéseihez.
Az alapértelmezett akkumulátortípus 12V
7 töltési fokozat
A PNI C130 akkumulátor töltő csatlakoztatása az akkumulátorhoz
Töltés gépjárműben lévő akkumulátor esetén:
A járművön kívül elhelyezett akkumulátorokhoz
Fordított polaritás esetén a töltőn lévő LED világít.
PNI C130-12/24V akkumulátor töltő műszaki adatok:
  • Tápfeszültség: 220-240VAC, 50Hz
  • Töltési feszültség: 7.2V / 14.4V / 28.8V
  • Javasolt akkumulátor méret: 25-300Ah
  • Méretek : 95 x 138 x 78 mm