Kártyás Panzió Hotel beléptető rendszer, ajtózár Balos RFID-CH2000-L-G
  1. Szállodai kártyás ajtózár
  1. Kaputelefon, Kapunyitó, Beléptető
  2. Beléptető rendszer
  3. Szállodai kártyás ajtózár
Cikkszám:
MHRFIDCH2000LG
Videó
Raktáron
- Kompatibilis kártya típus: MIFARE 13,56MHz-es
- Elemes működés, nem igényel hálózati tápellátást.
- Balos nyílású ajtókhoz
Csomagajánlatok
  • Részletek
  • Használati útmutató
  • Videó
Részletek
RFID-CH2000-L Kártyás Panzió Hotel beléptető ajtózár Balos ajtókhoz
Szállodák, Hotelek, Panziók közkedvelt beléptető rendszere
Yala hotel beléptető PNI CH2000L Gold
Kényelmes mágnes kártyás ajtónyitás
 Az beléptető kompatibilis bármilyen MIFARE 13,56MHz-es kártyával, legyen az kártya, kulcstartó vagy karóra kivitel. Az ajtó vész esetben a tartozék kulcsokkal is nyitható, mely rendkívül hasznos lehet az elemek lemerülése vagy egy esetleges meghibásodás esetén is.
Kompatibilis kártyák:
beléptető kártya MIFARE 13,56MHz-es PNI-EMC05
Hálózatfüggetlen elemes tápellátás
A RFID-CH2000 beléptető 4 db AA elemmel működik. Egy jó minőségű alkáli elemkészlet akár 10 000 nyitásra is elegendő. Az RFID-CH2000 figyelmeztet, ha a feszültség 4,8 V alá esik, ami azt jelzi, hogy az elemeket cserélni kel
Yala hotel beléptető PNI CH2000L
PC-ről programozható rendszer
RFID-CH2000-L balos ajtókhoz
 A CH2000 L jelű beléptetője az alábbi képen látható nyílású ajtókhoz használható.
Nyítás
RFID-CH2000 szállodai beléptető rendszert bemutató videó:
RFID-CH2000 szállodai beléptető rendszer tulajdonságai:
• Kártya típusa: MIFARE 13,56MHz
• Tápellátás: 6V 4 x AA alkáli elem (az elemek nem tartozékok)
• Maximális fogyasztás: 200 mA
• Üzemi hőmérséklet: -26°C ~ +60°C
• Működési max. páratartalom: ≤ 80%
• Ajtó vastagsága: 30 ~ 50 mm
• Eseménymemória: Az utolsó 1000 nyitás (beleértve a kulcsnyitást is)
• A kártya működési távolsága: 0 - 5 cm az érzékelőtől
• Zár tömege: 3,4 kg
• Külső méretek: 244 x 77 x 26 mm